Дуров буде дуть. Чому засновник Telegram розкритикував фільм про Кремнієву долину - фото
НВ Преміум

Дуров буде дуть. Чому засновник Telegram розкритикував фільм про Кремнієву долину

8 травня 2020, 14:00

Розбираємося, чому Павло Дуров не радить IT-підприємцям їхати у Кремнієву долину

Засновник соцмережі ВКонтакте і месенджера Telegram Павло Дуров розповів, що думає про документальний фільм журналіста Юрія Дудя про «IT-столицю світу». Дуров вважає, що в Кремнієвій долині, як і в США в цілому все не так барвисто, а також заявив, що «Америка — не найкраще місце еміграції для IT-підприємців».

Відео дня

М ало хто знає, але в пострадянському просторі теж є свій Ілон Маск.

І хоча найчастіше засновника соцмережі ВКонтакте і месенджера Telegram Павла Дурова асоціюють з Марком Цукербергом, фрикуватому Дурову характерні нестандартні вчинки і висловлювання, схожі на поведінку голови SpaceX і Tesla.

Одними з найвідоміших мемів про Павла Дурова стали його фото з оголеним торсом, — це, звичайно, не танці Ілона Маска, але любителям фотожаб вони сподобалися не менше.

CC
Фото: CC

Ну а критика онлайн-стеження за користувачами з боку влади та інтернет-корпорацій зробили Дурова і його месенджер Telegram мало не головним символом лібералізму в сучасній Росії.

Дивно, але нещодавно під роздачу гострих фраз від Павла Дурова потрапив ще один популярний ліберал — журналіст Юрій Дудь. Раптово Дуров розкритикував новий документальний фільм Дудя про Кремнієву долину, який вийшов кілька тижнів тому.

Чому головний російський IT-підприємець не радить молодим фахівцям їхати в США і з чим пов’язані причини його критики американської системи — давайте розбиратися разом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X