Палити, гнути і забороняти: 12 найдивовижніших новин технологій за тиждень

7 липня 2018, 08:02

Все, що ви хотіли б знати, але могли пропустити в одній збірці.

1. Схоже, що Microsoft не планує відмовлятися від улюблених граблів. Із завзятістю, гідною кращого застосування, компанія працює над черговим смартфоном. Він буде складним, на топовому залізі, ОС Windows і, вочевидь, страшенно дорогим. НВ, затамувавши подих, чекає анонса і перших рапортів про героїчні продажі. Хоча свою думку про цю затію ми висловили задовго до останнього витоку.

Відео дня

2. Samsung, до речі, теж гне свою лінію у смартфонах і смартфони заодно. Перші зразки були показані партнерам компанії на CES 2018. На CES 2019, мабуть, нарешті буде анонс.

3. Росія подумує відключитися від глобального інтернету.

4. Ми б прокоментували цю новину з усім єхидством, якби недавно українські законотворці з усім завзяттям не постаралися проштовхнути у країні цензуру, сильніше ніж у східного сусіда. На щастя, виделочки, як то кажуть, знайшлися, а от осад залишився.

5. З хорошого – Кабмін планує фінансувати українську науку, яка останніми роками дедалі більше як ховрах – ніхто не бачить, але вона є.

6. Європарламент, схоже, може оскандалитися не менше від українських законотворців. На щастя, він швидко схаменувся і відкотив назад скандальний закон, який міг залишити нас без мемів в інтернеті.

7. Спасибі Вікіпедії і всім причетним за активну позицію і протести, які привернули увагу до проблеми.

8. Китай весь тиждень відшмалював як міг. По-перше, з'ясувалося, що в країні розробили лазерну гармату, яка, як у найфантастичніших фільмах, залишає від людини одне вугілля. Вражає з кілометра. Схоже, матиме ось такий вигляд.

9. По-друге, місцевий IT-гігант Baidu запустив у комерційне виробництво безпілотний автобус.

10. По-третє, місцеві вчені розробляють «розумну» ракету. Летить у космос як нормальна, але якщо що, вміє лагодити себе по дорозі і міняти маршрут.

11. HTC звільняє чверть співробітників. Хоча компанію нещодавно придбав Google, її смартфонам це допомогло приблизно так само, як Motorola свого часу. Тобто як мертвому припарки. Тому що розвалювати її продовжують ті самі ручки.

12. Приватбанк просуває додаток Privat24 у маси. Компанія пропонує клієнтам банків, які досі не встигли інтегруватися з Apple Pay, платити через його застосунок. Хтось із читачів уже пробував, до речі? Якщо так, можете поділитися враженнями у коментарях.

Читайте також: Facebook звинуватив «Декларацію Незалежності США» в ненависті, а в Фінляндії запустили комерційну 5G-мережу. Головне в IT за тиждень

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X