NVIDIA припиняє підтримку старих відеокарт

10 квітня 2018, 10:45

Компанія NVIDIA оголосила про повне припинення підтримки 32-бітних OS і старого "заліза" в цьому місяці.

Компанія зупинить підтримку драйверів GeForce GPU "наприкінці квітня", а це означає, що користувачі втратять доступ до нових можливостей GeForce Experience, пише Engadget.

NVIDIA повідомила про припинення підтримки відеокарт на базі архітектури Fermi. В основному це рішення 400-ї і 500-ї лінійок GeForce. Після квітня 2018 року оновлення драйверів будуть випускатися тільки для відеокарт на базі Kepler, Maxwell і Pascal.

Відео дня

З квітня цього року NVIDIA буде випускати оновлення драйверів Game Ready і програмного забезпечення GeForce Experience виключно під 64-бітові операційні системи.

У список операційних систем, яких торкнеться нововведення, входять Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8/8.1, Microsoft Windows 10, Linux і FreeBSD. NVIDIA планує забезпечити підтримку на випадок критичних помилок безпеки до січня 2019 року.

Відзначимо, що згідно зі статистикою Steam, менш ніж 2% всіх Windows-користувачів популярної ігрової платформи віддають перевагу 32-бітовій версії операційної системи. Таким чином, для більшості відмова від підтримки старих ОС пройде непоміченою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X