Новий рекорд. Японський мільярдер зробив найпопулярніший твіт за всю історію

8 січня 2019, 12:17

Японський мільярдер Юсаку Маезава побив рекорд найпопулярніших твітів, пообіцявши виплатити ста випадково обраним людям з тих, хто зробив ретвіт.

Запис вже ретвітнули більше п'яти мільйонів акаунтів, повідомляє Gizmodo .

"З урахуванням щоденного підвищення курсу я дам 100 млн ієн (всього 100 подарунків, по мільйону ієн) готівкою. Єдиний спосіб подати заявку - підписатися на цей твіт і ретвітнути його. Я направлю приватне повідомлення від мене до переможців", - йдеться в запису від 5 січня.

Відео дня

Кількість фоловерів Маезави різко зросла в результаті його імпровізованого просування, з приблизно 501 000 облікових записів до того, як його твіт став вірусним, до більш ніж 5,48 мільйонів облікових записів на 7 січня.

Раніше рекорд за ретвітами в Twitter належав Картеру Уілкінсону, який у 2017 році попросив у користувачів допомогти йому набрати 18 мільйонів ретвітів, щоб він міг протягом року безкоштовно їсти курячі нагетси в мережі фастфуду Wendy's. Однак йому вдалося набрати лише 3,5 мільйона ретвітів.

Маезава, статки якого оцінюються в $ 2 млрд, заробив свої гроші, заснувавши японські роздрібні сайти Start Today і Zozotown. Зовсім недавно мільярдер вже потрапляв в заголовки новин, коли у вересні цього року було оголошено, що він стане першим пасажиром у польоті навколо Місяця , запланованому на 2023 рік.

Не зовсім зрозуміло, як Маезава планує виконати свою обіцянку роздавати безкоштовні гроші. У той час як надання еквівалента $ 10000 кожному зі 100 осіб є смішною сумою для мільярдера, успішна роздача грошей в соціальних мережах може стати логістичним кошмаром. Але одне можна сказати напевно: в найближчі місяці ми можемо очікувати появи безлічі твітів-наслідувачів від шахраїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X