Нова версія браузера Google Chrome блокуватиме автовідтворення відео зі звуком

22 березня 2018, 12:49

Починаючи з версії Chrome 66 популярний браузер буде повністю блокувати автовідтворення відео з включеним звуком.

Браузер буде запускати такі ролики автоматично, тільки якщо нема виходу звуку за замовчуванням, пише The Verge.

Програма також може запустити ролик, якщо користувач почне взаємодію із сайтом, або сайт до цього був відвіданий і користувач продемонстрував інтерес до його медіаконтенту.

Відео дня

Ці зміни були спочатку заплановані для версії Chrome 64, яка з'явилася в січні 2018. Google відклав додаткові зміни автоматичного програвання до версії Chrome 66, але тепер вони з'являються в бета-каналах Chrome перед публічним випуском в наступному місяці. Додаткові кроки Google означають, що відеоролики з автоматичного програвання з ваших динаміків мають піти в минуле.

Поряд з новими обмеженнями з автоматичного програвання відео, Chrome 66 буде також відображати попередження про збої, викликані програмним забезпеченням сторонніх розширень.

Раніше НВ повідомляло, що Google почав блокувати нав'язливі рекламні оголошення і спливаючі вікна в браузері Chrome, залишаючи себе без частини доходів від реклами. Нова функція доступна починаючи з 64 версії популярного браузера. Як запевняють розробники, рекламний блокиратор Google зупинить деякі типи особливо дратівливих оголошень і дозволить звичайну рекламу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X