Nissan використає старі акумулятори від Leaf для освітлення вулиць

27 березня 2018, 09:20

Японський автовиробник знайшов застосування батареям від своїх автомобілів, які відслужили свій строк.

Компанія Nissan розпочала програму з використання старих літієвих акумуляторів для вуличного освітлення. За даними Engadget, вживані батареї встановлюються разом із сонячними панелями. Які заряджають акумулятори вдень, а потім накопичена енергія використовується для освітлення вулиць.

Відео дня

Nissan запустила випробування цієї програми у Намі в рамках відновлення цього міста після землетрусу та цунамі 2011 року. Компанія має намір встановити подібні комбіновані ліхтарі в цьому населеному пункті до кінця 2018 року. Їхня особливість у тому, що ці пристрої взагалі не потребують кабелів і підключення до електромережі.

Японський автовиробник давно почав експериментувати зі старими батареями від електрокарів. Один зі способів – встановлення в житлових будинках, обладнаних сонячними та вітрогенераторами. Автомобільні акумулятори мали би забезпечувати електроживлення вночі або при вимкненні струму.

Інший варіант – використання вживаних батарей у "розумних кабінах", в яких можна було би зарядити смартфони та інші переносні ґаджети. Найекзотичніший спосіб взагалі дуже схожий на сюжет мультфільму Корпорація монстрів. Nissan запропонувала акумулювати енергію на дитячих майданчиках під час ігор, а потім використовувати її для освітлення парків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X