Ніхто не помітить. Експерти iFixit прибрали з сайту дані про розбирання Galaxy Fold на прохання Samsung

26 квітня 2019, 11:07

Ситуація з гнучким смартфоном Galaxy Fold стає все більш дивною: подробиці про розбирання гаджета видалили з сайту iFixit.

За запевненнями експертів, проблема в тому, що зразок Galaxy Fold було надано ресурсу третьою стороною, пише The Verge .

Запитуючи у iFixit видалення статті, Samsung, очевидно, готова ризикнути так званим "ефектом Стрейзанд", коли знищення будь-якої інформації з мережі провокує сплеск інтересу до неї. При цьому слід визнати, що Samsung явно не просила iFixit зробити це безпосередньо.

Відео дня

"Наш партнер надав нам Galaxy Fold. Samsung через цього партнера попросила iFixit прибрати статтю про розбирання пристрою. Ми не зобов'язані видаляти наш аналіз з юридичної точки зору. Але з поваги до цього партнера, якого ми вважаємо союзником у створенні більш ремонтопридатних пристроїв, ми вирішили відмовитися від нашої історії, поки не зможемо купити Galaxy Fold в роздрібному продажі", - йдеться в заяві iFixit.

Є припущення, що Samsung збирається серйозно переробити Fold, його дизайн зміниться, і Samsung не хоче показувати демонтаж пристрою, який ніколи не буде випущено. Можливо, партнер, який надав Fold для iFixit, не повинен був цього робити, а Samsung просто виконує контракт.

Однак, можливо, демонтаж послужив прекрасним доведенням того, що в дизайні Fold були очевидні і потенційно передбачувані помилки.

Додамо, Samsung пообіцяла пізніше оголосити нову дату старту продажів Galaxy Fold, однак, схоже, корейців вирішив випередити американський оператор AT & T. Якщо вірити його заяві, дата перезапуску - 13 червня. Правда, це можлива дата, тобто AT & T передбачає, що вона може бути змінена.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X