Незручно вийшло. Huawei покарала співробітника, який відправив новорічний твіт з iPhone

4 січня 2019, 15:13

Китайська компанія Huawei розіслала твіт з приводу свята, бажаючи всім щасливого 2019 року.

Але багато користувачів соціальних мереж помітили, що твіт був відправлений з iPhone, тобто з гаджета головного конкурента Huawei, повідомляє Gizmodo

3 січня Huawei розповсюдила службову записку компанії, в якій стверджувалося, що інцидент "завдав шкоди бренду Huawei". Очевидно, команда соціальних мереж, якою управляє гігантська міжнародна піар-компанія Sapient, зіткнулася на своїх настільних комп'ютерах з якимись "проблемами з VPN", і їм довелося використовувати мобільний телефон для запису в блозі.

Відео дня

Twitter заблокований в Китаї, тому навіть величезні китайські компанії, такі як Huawei, змушені використовувати VPN для маршрутизації трафіку через відкриті країни, щоб працювати в Twitter.

У записці Huawei пояснюється, що відповідальні співробітники були знижені на посаді і що їхня щомісячна зарплата була знижена на $ 720. Залишається неясним, скільки грошей заробляли співробітники, перш ніж вони були знижені на посаді.

Покаранню піддалися дві людини - той працівник, який розмістив скандальний твіт, і директор з цифрового маркетингу. Їх щорічна оцінка як працівників не може тепер бути вище, ніж B тобто "добре". Також в найближчі 12 місяців ці співробітники не можуть розраховувати на підвищення на посаді.

Платформа Twitter може визначити, чи був відправлений твіт з веб-сайту Twitter, а також який пристрій ви використовуєте. Останнє оновлення мобільної програми для Twitter на iPhone зробило повідомлення "відправлено з" більш помітним, як можна бачити на скріншоті нижче.

Скріншот твіти, розісланого Huawei напередодні Нового року (Фото: Скріншот)
Скріншот твіти, розісланого Huawei напередодні Нового року / Фото: Скріншот

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X