Незручно вийшло. Оновлення проти загрози Meltdown для ПК з процесорами AMD перетворює комп'ютер на "цеглину"

9 січня 2018, 17:52

Оновлення операційної системи Windows KB4056892 призвело до збоїв в роботі ПК з процесорами AMD Athlon і Microsoft припинила його поширення.

Причиною збоїв комп'ютерів в Microsoft назвали "неточності" в документації AMD, пише The Verge.

У Microsoft призупинили поширення свого поновлення проти уразливості Meltdown після звітів користувачів про те, що їх ПК не завантажуються. Відзначається, що форуми підтримки Microsoft були сповнені скарг від власників ПК з процесорами AMD.

Відео дня

"Після дослідження, Microsoft встановила, що деякі чіпсети AMD не відповідають документації, яка була раніше надані Microsoft для розробки операційної системи Windows, зниження ризиків і захисту від вразливостей чіпсетів, відомих як Spectre і Meltdown", - йдеться в заяві компанії.

Компанія Microsoft тимчасово припинила розповсюдження поновлення на всіх системах з процесорами AMD. При цьому, проблема зустрічається тільки на порівняно старих моделях Athlon і Sempron. У разі якщо комп'ютер перестав запускатися після установки оновлення, Microsoft пропонує відвідати сайт підтримки.

Фахівці з безпеки Google 3 січня повідомили про виявлені вразливості в процесорах Intel, AMD і ARM. За їх словами, зловмисники можуть скористатися цими "дірками" для перегляду системної пам'яті, яка повинна бути недоступною.

Хтось несанкціоновано може читати паролі, ключі шифрування або іншу конфіденційну інформацію. Згадані уразливості також можуть вплинути на роботу комп'ютерів з графічними програмами або великими електронними таблицями. Швидкість обробки даних може знижуватися на 50%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X