Несподівано. Главою бренду Redmi став президент китайської компанії-банкрута

10 січня 2019, 09:31

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила призначення колишнього президента збанкрутілої компанії Gionee, Лу Вейбінга.

Глава Xiaomi Лей Цзюнь оголосив, що саме Лу Вейбінг стане новим обличчям, відповідальним за незалежний бренд Redmi, пише GizChina.

Лей Цзюнь оголосив про призначення Лу Вейбінга віце-президентом Xiaomi Group і генеральним менеджером бренду Hongmi Redmi, що відповідає за створення бренду, дизайн продукту, виробництво і продаж продуктів Redmi. Він звітуватиме тільки перед президентом Xiaomi. Призначення набуло чинності вже 10 січня.

Відео дня

З цим призначенням новий незалежний бренд Redmi може отримати деякий вплив на зовнішньому ринку, тобто за межами Китаю. Лу Вейбінг має багатий досвід роботи на зовнішньому ринку. "Ми очікуємо, що телефони Redmi будуть швидше виходити на закордонні ринки", - пише GizChina.

Лей Цзюнь також розповів, що бренди Xiaomi і Redmi були розділені і будуть розвиватися в різних напрямках, щоб зробити бренд Xiaomi краще. Redmi фокусується на економічних смартфонах і в основному буде використовувати систему онлайн-маркетингу, в той час як Xiaomi фокусується на пристроях середнього і високого класу, а також на новій роздрібній торгівлі.

Додамо, за даними китайських ЗМІ, банкрутство Gionee в кінці 2018 року було пов'язане з величезним боргом, який виник в результаті проблем з азартними іграми і екстравагантними витратами засновника і голови компанії Лю Ліронга.

Голова бренду змушений був зізнатися в тому, що довів компанію до банкрутства після того, як ціла низка китайських видань озвучили суму його карткового боргу - $ 1,4 млрд. Генеральний директор спростував ці відомості і заявив, що він програв "тільки" $ 144 млн і протягом 16 років використовував гроші компанії на власні потреби.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X