Несподіваний удар. На Apple подали в суд за використання Animoji

23 жовтня 2017, 13:42
Японська компанія, яка володіє торговою маркою Animoji в США, подала в суд на компанію Apple за використання цього слова

Токійська компанія Emonster запевняє, що зареєструвала цю торгову марку в 2014 році, повідомляє The Verge.

Слово Animoji глава компанії Emonster Енріке Бонанса використовував в назві свого додатку "Animoji - Free Animated Texting" для обміну повідомленнями. Ця програма є в магазині iTunes з 2014 року і дозволяє відправляти анімовані циклічні емодзі, які схожі на файли формату GIF.

Відео дня

Позивач запевняє, що Apple знала про те, що торговельною маркою Animoji володіє компанія Emonster. Додаток японської компанії знаходиться в Apple Store і Apple нібито навіть намагалася купити цю торгову марку, але отримала відмову.

За даними на 22 жовтня компанія Apple ніяк не прокоментувала ЗМІ повідомлення про новий позов. Проте наголошується, що місяць тому Apple заповнила петицію для скасування реєстрації торгової марки Animoji.

Раніше НВ повідомляло, що Apple описує Animoji як "анімовані повідомлення з вашим голосом і виразом обличчя, що настроюються". За допомогою камери для розпізнавання облич і мікрофонів, користувачі можуть створювати Animoji в додатку Повідомлення. Ця функція є ексклюзивною для iPhone X, оскільки тільки на ньому встановлені 3D-сенсори.

Показати ще новини
Радіо НВ
X