Нехай користь приносить. Китай використовував твіт Ілона Маска в державній пропаганді

1 березня 2018, 09:46

Китайські ЗМІ заявили в новинах, що засновник Tesla Ілон Маск "вражений можливостями Китаю".

Такий висновок місцеві журналісти зробили на основі одного запису в блозі Маска, пише Business Insider.

Раніше на цьому тижні Ілон Маск написав в твіттер про будівельний проект в Китаї, який був завершений 1500 робітниками за дев'ять годин. Китайська влада поширила це повідомлення через численні державні ЗМІ, зробивши наголос на тому, що Маск "вражений можливостями Китаю".

Відео дня

"Прогрес Китаю в розвитку інфраструктури більш ніж в 100 разів швидший, ніж у США", - написав Маск, коментуючи новину. Статті про цей твіт з'явилися зокрема, на головній сторінці газети Женьмінь жибао, головної газети Комуністичної партії КНР, а також на сайті державного інформаційного агентства Сіньхуа.

У статтях йшлося про кілька з 1800 коментарів до запису, які, здавалося, висловлювали захоплення досягненнями будівництва, але були проігноровані численні зауваження, в яких йшлося про умови праці та права людини в Китаї.

Звіти показують, що будівельники стикаються з низькою заробітною платою, обмеженими перервами, і багато хто з них не має контрактів. Раніше деякі працівники взагалі не отримували зарплату. Крім того, інтенсивні умови роботи, які забезпечують швидкі інфраструктурні проекти, насправді можуть служити відмінною рисою поганих умов праці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X