Небіжчик не розблокує. У Кореї розробили новий тип сканера відбитків пальців

5 липня 2018, 15:36

Група корейських дослідників розробила гнучку прозору матрицю датчиків відбитків пальців, яка дозволяє розблокувати гаджет тільки живому власнику.

Новий сканер вимірює температуру тіла, щоб переконатися, що ви справжня людина, повідомляє CNET.

Згідно дослідницькій роботі, датчик, розроблений командою, "може бути інтегрований з усіма прозорими формами тактильних датчиків тиску і датчиків температури шкіри, щоб забезпечити виявлення натискання пальцем на дисплеї".

Відео дня

Завдяки такій розробці зловмисники більше не зможуть розблокувати пристрій за допомогою підробленої руки або штучного відбитка пальця. Новий датчик може бути інтегрований в будь-які типи екранів.

З новим сканером виробники зможуть відмовитися від фізичних кнопок на фронтальній стороні смартфона, зберігши технологію авторизації за відбитком пальця. Рішення корейських дослідників може послужити альтернативою технології Apple FaceID.

"Не очікуйте, що новий датчик виявить лихоманку через ваш палець: датчик температури призначений тільки для визначення температури шкіри людини, щоб переконатися, що ви не використовуєте штучний відбиток пальця для обману захисту", - наголошується в статті CNET.

Раніше НВ повідомляло, що Apple пообіцяла захистити iPhone від поліцейського злому. Apple повідомила, що зміна, яке відключить порт Lightning на нижній частині iPhone через годину після того, як користувачі заблокують свої телефони, є частиною оновленого програмного забезпечення, яке будуть випущено восени.

Показати ще новини
Радіо НВ
X