Не все впало. В Samsung розповіли, які підрозділи приносили прибуток в третьому кварталі 2018

31 жовтня 2018, 13:04

Компанія Samsung Electronics повідомила про фінансові результати третього кварталу, в якому прибуток компанії виріс на 17,5% в річному зіставленні.

Високі продажі процесорів компенсували не дуже вдалі показники мобільного підрозділу, пише PhoneArena.

В цілому за квартал компанія заробила $57,4 млрд, отримала операційний прибуток у $15,4 млрд і чистий прибуток $11,5 млрд, яка виявилася на 17,5% вище, ніж роком раніше. Разом з тим, основний внесок в зростання фінансових показників Samsung вніс напівпровідниковий підрозділ компанії.

Відео дня

Напівпровідниковий бізнес, відповідальний за виробництво чіпів для оперативної пам'яті, зберігання, SoC, модемів і тому подібного, приніс прибуток в розмірі $11,98 млрд, що становить майже 78% того, що Samsung Electronics заробила в цілому за 3 квартал 2018 року. Samsung пояснює відмінні результати високим сезонним попитом на чіпи DRAM і флеш-пам'ять високої щільності, які використовуються в смартфонах, випущених за останні пару місяців.

При цьому мобільний підрозділ вніс значний вклад в виручку $21,86 млрд., Але, якщо говорити про прибуток, він склав всього $1,95 млрд. Результати нижче, ніж у другому кварталі 2018 року і третьому кварталі 2017 року.

Причиною цього, на думку Samsung, є зниження продажів їх продуктів середнього і низького рівня, що компенсувало доходи від продажів Galaxy Note 9 та інших флагманів. Щоб поліпшити продажі, Samsung змушена витрачати більше коштів на маркетинг і рекламні акції, що знижує прибуток мобільного підрозділу.

Прогнози на 2019 рік не дуже позитивні, але план Samsung полягає в "розширенні продажів преміальних смартфонів за допомогою диференційованого дизайну і диверсифікації лінійки" і "впровадження передових технологій у всій лінійці Galaxy, в тому числі серії Galaxy A".

Показати ще новини
Радіо НВ
X