Не слухається. Кнопка заборони стеження в Windows 10 виявилася фейковою

14 грудня 2018, 14:05

Операційна система Windows 10 продовжує відстежувати активність користувачів навіть після того, як вони відключили таку опцію в своїх настройках.

Втім, поборотися зі стеженням можна, змінивши вручну файл реєстру, йдеться в статті Lifehacker.

Щоб переконатися, що операційна система стежить за вами, відкрийте настройки Windows 10, перейдіть в розділ "Конфіденційність" і відключіть всі пункти в своїй історії активності. Коли ви через кілька днів відвідайте онлайн-панель конфіденційності Windows, ви побачите, що деякі програми, мультимедіа та навіть історія відвідувань продовжують відображатися.

Відео дня

Судячи з усього, система просто не вважає багато типів даних конфіденційними, привласнюючи їм статус діагностичних. Проте, користувачі впевнені, що дії Microsoft порушують прийнятий Європейським союзом регламент GDPR. Звичайно, ці дані можуть бути видалені вручну, але той факт, що вони взагалі відслідковуються, не дуже хороший для Microsoft.

Однак, користувач Reddit під ніком a_potato_is_missing знайшов обхідний шлях, який блокує можливості Windows і Windows Store по відстеженню активності вашого ПК. Метод працює шляхом редагування значень у вашому реєстрі Windows, щоб заблокувати трекер активності через файл .REG.

Детальніше про метод можна прочитати на сайті Reddit. Його суть зводиться до того, що ви вручну відкриваєте файл реєстру і міняйте в ньому одне зі значень для трекера активності з 1 на 0.

Раніше НВ повідомляло, що індійський програміст з псевдонімом Sahad Nk знайшов помилку, яка дозволила отримати доступ до документів користувачів Microsoft Office та електронної пошти Outlook. Зламати систему безпеки дозволив ненадійний домен компанії. Користувач Sahad Nk зміг взяти контроль над адресою субдомена Microsoft http://success.office.com.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X