Не Samsung. Експерти назвали нового лідера з продажу смартфонів в Україні

11 лютого 2019, 16:24

На тлі загальносвітового падіння попиту на смартфони компанія Xiaomi вийшла в лідери українського ринку.

Китайській компанії вдалося на 1% випередити за продажами корейський Samsung, повідомляє My Drivers з посиланням на аналітиків компанії Canalys .

За останні два роки світовий ринок смартфонів в основному досяг свого піку. Китайський ринок, який вважається основною рушійною силою світового ринку, також став насиченим. Великі бренди шукають нові можливості для розвитку, а європейські країни стали новими "полями битв".

Відео дня

Компанія Canalys опублікувала низку даних, що свідчать про те, що продажі мобільних телефонів Xiaomi в Європі досягли дуже хороших результатів, особливо в Україні. У четвертому кварталі 2018 року Xiaomi захопила 26,7% українського ринку і вперше зайняла перше місце, потіснивши на друге Samsung з показником 26,5%.

"Цікаво, що чотири з п'яти провідних брендів мобільних телефонів в Україні - це китайські мобільні телефони. Крім Xiaomi, це Huawei, у якого 16,2%, 10,6% у Meizu і 7,9% у Honor", - зазначають журналісти японського My Drivers.

Лідери з продажу смартфонів в Україні (Фото: Canalys)
Лідери з продажу смартфонів в Україні / Фото: Canalys

На західноєвропейському ринку мобільних телефонів Xiaomi також досягла приголомшливих результатів: бренд успішно увійшов до п'ятірки лідерів і став найбільш швидкозростаючим брендом мобільних телефонів в Західній Європі з темпом зростання у 415,1%. Варто відзначити, що Xiaomi вийшла на такі важливі ринки Західної Європи, як Франція, Італія і Великобританія, в травні 2018 року. Як відзначають журналісти, "трохи страшно" досягти таких результатів трохи більше ніж за півроку.

Ще один показовий приклад локального ринку - Іспанія. У цій країні за рік Xiaomi увірвалася на третю сходинку рейтингу, за рік наростивши поставки на 273,4%.

Згідно з фінансовим звітом за третій квартал 2018 року, зарубіжні ринки Xiaomi досягли 22,3 млрд юанів, збільшившись на 112,7% в річному численні. Темпи зростання по світу склали 386%, тобто трохи нижче, ніж в Європі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X