Не працює. Систему розпізнавання облич від Amazon перевірили на конгресменах США

26 липня 2018, 17:52

Американський союз громадянських свобод ACLU перевіряв систему розпізнавання облич від Amazon і зіткнувся з не дуже хорошими результатами.

Система Rekognition видала 28 помилкових спрацьовувань, вважаючи 28 конгресменів правопорушниками, пише The Verge.

Жоден з 535 членів Конгресу не був у списках правопорушників, але система Amazon показала серйозний відсоток помилок. Організація ACLU вже висловила серйозну заклопотаність з приводу використання поліцією цієї системи розпізнавання обличчя.

Відео дня

"Ідентифікація - будь то точна чи ні - може коштувати людям їх свободи або навіть їх життя. Конгрес повинен серйозно ставитися до цих погроз і ввести мораторій на використання правоохоронними органами розпізнавання обличчя", - йдеться в супровідній заяві групи.

У той же час, представник Amazon пояснив результати поганим калібруванням. Тести ACLU були виконані з використанням порогу довіри за замовчуванням 80 відсотків, але Amazon заявляє, що рекомендує принаймні 95-відсотковий поріг для додатків правоохоронних органів, де помилкове спрацьовування може мати значно більші наслідки.

"Хоча показник 80% є прийнятним порогом для розпізнавання фотографій хот-догів, стільців, тварин або інших випадків використання в соціальних мережах, було б недоцільно ідентифікувати людей з таким порогом довіри", - підкреслив представник Amazon. При цьому він не пояснив, що заважає правоохоронним органам використовувати налаштування за замовчуванням.

Підрозділ Amazon Web Services представила Rekognition в 2016 році. Система використовує штучний інтелект для швидкої ідентифікації людей на фото і відео, а також розпізнавання текстів.

Раніше НВ повідомляло, що поліція в декількох регіонах співпрацювала з Amazon над проектами нагляду, включаючи проект в Орландо, який дозволяє Amazon шукати "людей, що представляють інтерес", через міські камери за допомогою Rekognition.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X