Не порушує. Суд виніс несподіване рішення в суперечці Apple і Qualcomm

6 лютого 2019, 09:49

Багаторічна суперечка між американськими компаніями Apple і Qualcomm отримала розвиток: суддя ухвалив, що Apple не порушувала жодного патенту.

Обговорення стосувалося двох патентів, за якими Qualcomm звернулася зі скаргою до Міжнародної торговельної комісії, пише Engadget .

Патенти збігаються з тими, що вказані в одній з двох скарг Qualcomm в Міжнародну торгову комісію ITC. При цьому сама ITC ще не винесла свого остаточного рішення, але на даний момент визначила, що Apple порушила тільки один патент і що не було необхідності в забороні на імпорт гаджетів.

Відео дня

Цікаво, що в США компанії часто підкріплюють позови скаргами в ITC в надії зловити свого опонента на порушеннях, але в даному випадку це не спрацювало.

Крім того, суддя задовольнив прохання Apple про обмеження потенційних збитків в патентному позові Qualcomm тим терміном, коли позов був поданий в 2017 році. Виробник чипів не зможе вимагати від Apple кошти за порушення до 2017 року.

Нагадаємо, Apple і Qualcomm залучені в багаторічнмий судовий розгляд. Apple звинувачує Qualcomm в несумлінному ліцензуванны патентів, а Qualcomm звинувачує Apple в порушенні прав на інтелектуальну власність.

Як уже писало НВ, суд визнав, що Apple порушує патенти на програми Qualcomm , які пов'язані зі зміною розмірів зображень та управлінням додатками. В Apple же заперечують свою провину і заявляють, що їх нове оновлення iOS 12 уникає патентного конфлікту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X