Не iOS, не Android, не Windows: китайський Huawei розробляє власну операційну систему

1 травня 2018, 09:15

Китайська компанія Huawei розробляє власну операційну систему на випадок, якщо США накладуть санкції на використання американських технологій у китайських гаджетах. Про це повідомляє South China Morning Post

Huawei почали розробляти свою операційну систему у 2012 році, коли у США почалося розслідування відносно китайського виробника телекомунікаційного устаткування ZTE, якому пізніше заборонили використовувати американські напрацювання.

Відео дня

Окрім смартфонів, нову операційну систему також можуть отримати планшети та персональні комп'ютери компанії.

Повідомляється, що система, яку вдалося розробити Huawei, поки уступає Android. Її розробка велася на випадок "найгіршого сценарію", якщо США введуть проти компанії такі ж санкції, як і проти ZTE.

Керівництво Huawei заявило, що не планує випускати її і сподіваються, що в них залишиться можливість користуватися американськими технологіями.

Раніше повідомлялося, що Міністерство торгівлі США оголосило про заборону американського експорту для китайського виробника смартфонів ZTE. Це означає, що американські компанії, такі як Dolby і Qualcomm, не зможуть експортувати будь-які деталі для ZTE протягом семи років.

Подібна заборона може позбавити компанію ZTE ліцензії Android. Якщо таке рішення буде прийнято, компанія зможе випускати смартфони під Android, але не зможе встановлювати на них Google Play та інші фірмові програми.

Показати ще новини
Радіо NV
X