Назустріч людям. Google полегшив доступ до найскандальнішого налаштування пошуку

25 жовтня 2018, 15:48

Компанія Google після низки нещодавніх скандалів значно спростила своїм користувачам видалення історії пошуку.

Тепер така можливість не буде прихована далеко в налаштуваннях облікового запису, пише The Verge.

Google зберігає записи про все, що ви шукаєте на Google.com, якщо ви увійшли до свого облікового запису Google. Ви можете очистити історію свого локального браузера, але це не дозволить зрозуміти, що зберігається на серверах Google. І тепер Google значно полегшує видалення цієї історії.

Відео дня

Тепер ви можете переглядати і видаляти недавню історію пошуку в самому пошуку Google. Елементи управління конфіденційності Google більше не будуть приховані в настройках, і компанія обіцяє забезпечити більш швидкий доступ до елементів управління, наприклад, відключення персоналізації реклами або навіть запобігання збереження активності сайтів Google.

Зрештою ці зміни направлені на те, щоб користувачі Google стали більш обізнаними про контроль над своїм акаунтом.

Компанія Google вводить ці зміни в пошуку для настільної версії сьогодні, 25 жовтня. Оновлення для iOS і Android вийдуть найближчими тижнями. Google також планує застосувати ці ж зміни до інших своїх сервісів, таких як Google Maps, але вже наступного року.

Раніше НВ повідомляло, що Google оголосив про закриття користувальницької версії соціальної мережі Google+ після виправлення помилки, яка призвела до можливого витоку персональних даних 500 тисяч користувачів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X