«Рух проти 5G» зриває плани Європи. За 2020 рік вони понад 140 разів нападали на вежі

20 жовтня 2020, 18:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За период с января по июнь европейские провайдеры сообщили о 140 нападениях на вышки 5G.

Те, що раніше здавалося смішним непорозумінням, зараз є загрозою. 15 країн ЄС підготували лист з вимогою до Європейської комісії розробити стратегію комунікації та протидії дезінформації з приводу 5G, пише Euractiv.

Відео дня

Ініціатором цього виступила Польща. До неї приєдналися Австрія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Греція, Латвія, Литва, Люксембург, Португалія, Словаччина та Швеція.

Причиною таких термінових дій стали напади на вишки 5G. За період з січня по червень 2020 року було скоєно 140 нападів на телекомунікаційні споруди — більшість інцидентів сталося в Нідерландах і Британії, де особливо багато шанувальників конспірологічних теорій з приводу згубного впливу радіохвиль на здоров'я, які звинувачують вишки в поширенні Covid-19.

https://www.youtube.com/watch?v=yDDr70VVfeI&list=PLwbBkP-xVg56KxyrgWT0_ibIy4t2AFfHs&index=8&t=2s&ab_channel=%D0%9D%D0%92

«По всьому ЄС відбувається збільшення активності руху проти 5G. Ми хотіли б підкреслити, що акти вандалізму щодо телекомунікаційної інфраструктури і зростаюча дезінформація про електромагнітні поля (ЕМП) і 5G не тільки становлять загрозу для економіки порушених держав-членів, але і перешкоджає можливості Європейського Союзу виконати свої амбітні плани з впровадження 5G», — пишуть у листі.

У кодексі електронного зв'язку 2018 роки ЄС зобов'язався активізувати розгортання мереж 5G, забезпечивши доступність радіочастотного спектру 5G до кінця 2020 року. Також до кінця цього року хоча б в одному великому місті кожної країни повинна працювати мережа наступного покоління.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X