Як назбирати на ремонт, покупки та відпочинок. Чотири найкращих мобільних застосунка для ведення бюджету

4 березня 2018, 18:01

Зібрати гроші на відпустку, ремонт, мрію або систематизувати витрати. НВ підібрало найзручніші застосунки для Android і iOS, які допоможуть вести домашній бюджет.

Ведення бюджету - справа нудна й нецікава, але за допомогою застосунків, які аналізують витрати, систематизують дані та будують цікаві графіки, цей процес стає більш захоплюючим. Ці застосунки допоможуть знайти "чорну діру", в яку летить вся зарплатня, і накопичити на щось дійсно важливе.

Відео дня

Money Manager

Застосунок з інтерфейсом українською мовою. Інформація про доходи та витрати синхронізується з обліковим записом, її можна переглядати на ПК. До кожної покупки можна прикріпити фотографію чека і віднести її в категорію. Далі за категоріями буде формуватися статистика. У застосунку є пошук по місяцях і можливість експортувати звіти в Excell.

Вкажіть плани на витрати, а Money Manager буде їх контролювати і повідомить про перевищення ліміту. У застосунку є калькулятор та календар. У нього доволі складний інтерфейс, але ця складність пояснюється величезною кількістю доступних функцій та операцій.

Wallet

У цієї програми дуже приємний дизайн, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і просте інформативне стартове вікно. Перед початком користування Wallet пропонує зареєструватися і активує помічника, який проводить вас за основними функціями і допомагає ввести стартові дані.

На робочий стіл можна додати віджет з круговою диаграмою витрат та іншими корисними функціями. Якщо ви систематизуєте не тільки свій бюджет, а й всієї родини, то в застосунок можна додати декілька акаунтів.

Функція "створити мету" допомагає спланувати бюджет, так щоб зібрати потрібну суму на певну покупку. Також додаток показує актуальні курси валют.

Monefy

Дуже простий додаток для контролю фінансів. На головному екрані тільки дві кнопки: доходи і витрати. Всі грошові операції сортуються за категоріями і виносяться на велику кругову диаграму на стартовому екрані. Категорії можна додавати самостійно.

За допомогою функції "бюджет" можна планувати місячні витрати і не виходити за їх межі, статистика буде формуватися відносно бюджету, а не всіх доходів. На екран смартфона можна винести віджет зі статистикою витрат по місяцях.

Monefy експортує статистику в форматі електронних таблиць, а базу даних синхронізує з Dropbox користувача або вивантажує на ПК.

Spendee

Користувачеві пропонується працювати з трьома вкладками: транзакції, статистика і бюджет. В центрі - велика зручна кнопка для внесення витрат і надходжень коштів.

Розробники заявляють, що в застосунок можна безпечно "підв'язувати" платіжну карту, хоча банки не рекомендують цього робити, вибір все одно залишається за вами.

Користувач може встановити в застосунку місячний бюджет і він буде контролювати його виконання. У Spendee є планувальник платежів. Він нагадає про оплату комунальних або будь-яких інших регулярних витрат.

Проаналізувавши свої витрати за певний період в Spendee можна спланувати витрати на кожну категорію окремо. Застосунок підтримує ведення спільного бюджету з декількох акаунтів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X