Початок кінця? LG призупиняє виробництво телефонів в Південній Кореї

24 квітня 2019, 17:13

Компанія LG Electronics збирається в 2019 році припинити виробництво смартфонів в Південній Кореї і перемістити його на свій завод у В'єтнамі.

Зараз на батьківщині компанія LG виробляє в основному флагманські пристрої, пише The Verge .

Крім Південної Кореї і В'єтнаму, смартфони LG виробляються на фабриках в Китаї, Бразилії та Індії. За даними джерела, компанія вирішила перекинути виробництво флагманів до В'єтнаму, щоб позбавити свій мобільний підрозділ від збитків.

Відео дня

"З огляду на хронічну нездатність LG Mobile отримати прибуток, очевидно, що LG довелося вжити заходів для скорочення витрат", - зазначають журналісти The Verge.

Підвищення цін, інший шлях до балансування доходів і витрат, здається малоймовірною стратегією успіху в даний час, оскільки LG відстає від інших виробників телефонів Android з кращими камерами, великими батареями і більш плавною продуктивністю.

Це далеко від кінця мобільного підрозділу LG, але це може бути початком кінця. LG продовжує займати привілейоване становище в якості третього варіанту після телефонів Apple і Samsung в більшості магазинів американських операторів, і у нього є лояльні шанувальники в Кореї. Але якщо компанія не може виробляти конкурентоспроможні пристрої, нездатність підтримувати виробництво телефонів в домашніх умовах може поширитися на заводи за кордоном.

"На даний момент, тільки серія чудових нових телефонів може зупинити повільний занепад бізнесу споживчих смартфонів LG", - вважають в The Verge.

Додамо, за підсумками минулого року експорт мобільних телефонів з Південної Кореї знизився до $ 14,61 млрд. Це на 23% менше, ніж роком раніше. Більш того, це найгірший показник з 2002 року, тобто за 16 років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X