iPad-вбивця. На Apple подали в суд через смертельну пожежу

26 червня 2019, 10:05

Житловий комплекс в Нью-Джерсі і страхова компанія разом пред’являють позов до Apple, через iPad, який спалахнув у будинку 22 лютого 2017 року.

Унаслідок пожежі загинув орендар будівлі, повідомляє Apple Insider.

«Цей планшет був необгрунтовано небезпечним для застосування за своїм прямим призначенням через дефекти конструкції та / або виготовлення, а також відсутність адекватних попереджень», — йдеться в частині судової скарги. Apple, як стверджується, несе відповідальність за шкоду, тому що вона знала — чи повинна була знати — що літієва батарея iPad була «наднебезпечним механізмом, здатним завдати шкоди, навіть при розумному використанні».

Відео дня

Позивачі, Union Management і його дочірня страхова компанія Greater New York Mutual Insurance Company, подали позов 20 червня в окружний суд США по округу Нью-Джерсі.

Вони вимагають суд присяжних і компенсацію у вигляді «відшкодування всіх коштів, які були виплачені Великим Нью-Йоркським Взаємним Страхуванням», включаючи франшизу, судові витрати і відповідні відсотки.

У лютому цього року син і дочка загиблого громадянина Ірландії подали власний цивільний позов проти Apple, також звинувачуючи батарею iPad. Різниця полягає в тому, що на додаток до звинувачення у відповідальності, сім'я загиблого також стверджувала, що він «відчував значний біль і страждання», перш ніж його опіки вбили його.

Пожежі в літієвих мобільних акумуляторах не є новим явищем, але водночас пристрої Apple поставляються з несправною батареєю відносно рідко. Судові позови, що звинувачують Apple в пожежах. досить рідкісні, але вони неминучі, враховуючи величезну кількість гаджетів від Apple.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X