Мрія Кіркорова. Google представила сервіс для створення музики в браузері

3 березня 2018, 13:03

Компанія Google запустила новий проект від Chrome Music Lab - онлайн-сервіс Song Maker, який дозволяє записувати музику прямо в браузері.

Використовувати Song Maker можна як на комп'ютері, так і на планшетах, смартфонах, пише The Next Web.

Розробники Google запевняють, що за допомогою Song Maker будь-який бажаючий може створити і записати музичну композицію прямо в веб-браузері свого комп'ютера або будь-якого іншого електронного пристрою. Однак, судячи з усього, сервіс розрахований швидше на дітей і новачків.

Відео дня

Користувачі можуть вибрати музичні інструменти з двох груп. В першу входять синтезатор, фортепіано, електронні, струнні та дерев'яні духові, а в другу - набір різних ударних.

Додаткові настройки дозволяють налаштувати темп відтворення, кількість ударів, вибрати октаву і змінити інші опції. Song Maker також дозволяє підключати MIDI-клавіатуру, додавати перкусію, співати і ділитися записом зі своїми друзями. Для цього не потрібно реєструватися і створювати аккаунт.

Додамо, Google запустила Chrome Music Lab в 2016 році з метою "зробити навчання музиці трохи більш доступним". Компанія заявляє, що вона запускає Song Maker разом з проектом Music in Our Schools Month.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X