Можна пограти. Intel анонсувала наступну архітектуру своїх процесорів: Sunny Cove

13 грудня 2018, 13:06

Процесори Intel Sunny Cove будуть випускатися за 10-нанометровим технологічним процесом і отримають потужну вбудовану графіку.

Компанія оголосила про те, що інтегрована графіка 11-го покоління Intel матиме обчислювальну потужність, що перевищує терафлопс, пише Engadget.

Це означає, що ви дійсно зможете грати в безліч комп'ютерних ігор без дорогої виділеної відеокарти. Для порівняння: Xbox One X оснащений 6-терафлопсовим графічним процесором, а PlayStation 4 - 4.2 Тфлопс. Графіка Vega 8 в гібридному процесорі Ryzen 3 2200G забезпечує продуктивність в 1,13 Тфлопс.

Відео дня

Intel заявляє, що її графіка покоління 11 буде в два рази швидше, ніж у устаткування покоління 9 в якомусь "популярному додатку для розпізнавання фотографій". У графічного модуля також біль шіж удвічі збільшено виконавчих блоків: 64 порівняно з 24.

Також важливо, що в наступному році Intel буде прив'язувати свою графіку одинадцятого покоління до 10-нанометрових процесорів. Ми також можемо побачити нову графіку в 3D-чіпах, які Intel планує випустити наступного року, оскільки компанія буде дебютувати з цією технологією за допомогою 10-нанометрового обчислювального продукту.

Також очікується, що графіка Intel Gen11 подвоїть швидкість виконання завдань штучного інтелекту в найбільш поширених споживчих сценаріях, на кшталт розпізнавання образів на фотографіях.

Як підкреслюють ЗМІ, поліпшена вбудована графіка ще не означає, що компанія відмовляється від створення свого власного виділеного графічного процесора. Intel підтверджує, що роботи над таким чіпом будуть завершені в 2020 році.

Завдяки оновленій архітектурі роботи з пам'яттю системи на чіпах Sunny Cove зможуть підтримувати до 4 петабайт фізичної пам'яті, тоді як процесори попереднього покоління обмежені 256 терабайт. Комерційні поставки процесорів Core, що використовують архітектуру Sunny Cove, Intel планує почати в другій половині 2019 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X