Матриця поруч. Шість мобільних застосунків для перегляду віртуальної реальності

15 квітня 2018, 20:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Віртуальна реальність, яку можна було побачити тільки у фантастичних фільмах, стала доступною як ніколи. Тепер функції громіздких дорогих шоломів може виконувати будь-який бюджетний смартфон. НВ зібрало кращі програми, які вас перенесуть у віртуальний світ.

Стрибнути з парашутом, прогулятися вулицями Нью-Йорка чи Парижа, пройти навчальний курс або повернутися назад у часі, для цього знадобиться смартфон, шолом віртуальної реальності і застосунки з цього списку.

Відео дня

YouTube + Cardboard

На популярному відеохостингу YouTube можна не тільки переглядати відео. З появою панорамних відео-360 і підтримки шоломів віртуальної реальності можна перенестися в будь-яке місце світу, головне щоб хто-небудь зняв там ролик.

Для того щоб перейти в режим віртуальної реальності потрібно відкалібрувати гарнітуру за допомогою програми Cardboard і запустити режим VR-шолома в додатку YouTube.

Arts and Culture + Cardboard

Додаток від Google в якому зібрані мільйони творів візуального мистецтва у всіх його проявах. У ньому є розділ з віртуальними екскурсіями, за допомогою якого можна відвідати понад 200 пам'яток, вулиць у побачити найбільші й найпопулярні музейні колекції та послухати історії про них.

експедиції

Ще один освітній додаток від Google. Цього разу ходити прийдеться не музеями і вулицями, а по найвіддаленішим і найбільш диким куточкам планети. У додатку є функція групової екскурсії для кількох людей підключених до однієї мережі Wifi c описами об'єктів і часом призначеним для дискусії.

WITHIN

Величезна колекція відео для перегляду в окулярах віртуальної реальності. WITHIN співпрацює з Apple, New York Times, NBC, Vice, за допомогою програми можна бути присутнім на виступах таких груп як U2, Muse і One Republic. У ньому є документальний, історичний, науково популярний і розважальний контент.

Ролики можна попередньо завантажувати і дивитися оффлайн або дивитися відео в потоці.

Orbulus

Додаток з тисячами знімків, зроблених у форматі Google 360. З його допомогою можна побувати в глибоких печерах, на поверхні Марса, на вершині піраміди Чичен-Іца та інших важко- і не настільки важкодоступних місцях.

Перемикання між пам'ятками відбувається без допомоги рук, тому "залипнути" можна надовго.

InCell

Освітня гра - всередині людської клітини. Гравцеві пропонується подорож всередині людського організму, з елементами екшна, гонки і стратегії. Збережіть клітини від знищення, дайте відсіч вірусам і досліджуйте мікросвіт.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X