Марк Цукерберг визнав, що Facebook не видалятиме пости із запереченням Голокосту

19 липня 2018, 10:51

Засновник Facebook розповів, як соціальна мережа працює з контентом, який є образливим для багатьох, таким, як заперечення Голокосту.

Замість видалення таких постів Цукерберг планує знижувати частоту видачі подібних повідомлень в стрічці, повідомляє Recode.

"Наша мета боротьби з підробленими новинами полягає не в тому, щоб перешкодити будь-кому говорити щось неправдоподібне. Ця мета - припинити поширення підроблених новин і дезінформації. Якщо щось поширюється з фальшивими фактами, це втратить більшу частину можливості поширення в News Feed", - розповів Марк Цукерберг.

Відео дня

При цьому, за його словами, "якщо пост перетинає межу і переходить на пропаганду насильства або ненависті проти певної групи, він буде вилучений". Також Марк наголосив, що особисто він "вважає заперечення Голокосту глибоко образливим і не має наміру захищати подібних людей".

Марк також зазначив, що соцмережа не може самостійно займатися перевіркою фактів. За словами Цукерберга, він сам іноді помиляється, коли виступає публічно, як і багато світових лідерів і політиків.

"Ви можете розмістити цей контент на своїй сторінці, навіть якщо люди можуть не погодитися з ним або знаходять його образливим. Але це не означає, що ми несемо відповідальність за те, щоб він був широко поширений в стрічці новин", - підкреслив творець Facebook.

Цукерберг не вважає, що всі користувачі, публікуючи неправдиву інформацію, роблять це навмисно і усвідомлено. Він припустив, що вони можуть бути, наприклад, невірно інформовані.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X