Львівський стартап YouTeam пройшов відбір до знаменитого акселератора Y Combinator

5 березня 2018, 13:17

Українська компанія, яка створила "маркетплейс" для винайму програмістів, потрапила в число обраних для участі в програмі відомого акселератора.

Відомий у світі американський акселератор Y Combinator відібрав YouTeam для участі у своїй розвиваючій програмі. Про це повідомив AIN.

Стартап YouTeam з офісами у Львові та Лондоні займається автоматизацією процесу з винайму розробників програмного забезпечення. Свою платформу команда називає "маркетплейсом для оренди програмістів".

Відео дня

Стандартна угода Y Combinator для відібраних стартапів складає $120 тис. за 7% участі в компанії. У випадку з YouTeam, розповів НВ її співзасновник і CEO Антон Міщенко, співпраця буде "на дещо кращих умовах".

За його словами, YC визнав – львівський стартап працює на великому і перспективному ринку. Окрім того, він займається вирішенням актуальних проблем і має перспективну команду. "Для нас це величезна можливість опинитися серед когорти найкращих early-stage стартапів", - зазначив Міщенко.

Він підкреслив, що потрапляння до американського акселератора "це, напевне, найкраще, що в принципі може статися зі стартапом на початковій стадії". Бо Y Combinator – це не тільки гроші і "знак якості" для молодої компанії. Акселератор забезпечує занурення до "найкращої в світі стартап-спільноти, де від засновників Dropbox і AirBnB тебе відділяє одне рукостискання".

В короткостроковій перспективі YouTeam завдяки співпраці з YC зможе швидко інтегруватися в екосистему Кремнієвої Долини. А також отримати інвестиції для подальшого розвитку компанії, розповів її засновник.

В довгостроковій перспективі, очікує Міщенко, "це можливість накопичити і використати знання, контакти і досвід Y Combinator для того, щоби створити продукт, який матиме глобальний вплив на ринок пошуку і найму програмістів.

За даними сайту DOU.ua, завдяки "пулу талантів" YouTeam може зібрати команду розробників "практично з будь-якими навичками" впродовж 24 годин.

Штаб-квартира компанії розташована у Лондоні. На ринки Великобританії та Європейського Союзу львівський стартап вийшов у березні 2014 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X