Липовий хакер. Глава кібербезпеки Японії не користується комп'ютером

16 листопада 2018, 08:17

68-річний міністр кібербезпеки Японії жодного разу в житті не користувався комп'ютером. Політик впевнений, що це не проблема для його професійної діяльності.

Йошитака Сакаруда, новообраний глава японської кібербезпеки, переконаний, що відсутність реального досвіду роботи з ком'ютерами не є мінусом для управління цією сферою, передає Gizmodo.

Відео дня

"З 25 років я інструктую своїх співробітників та секретарів. Я ніколи в житті не використовував комп'ютер... Я впевнений в тому, що моє призначення не є помилкою", - говорив Сакаруда англомовному японському виданню Kyodo News.

Політик, який повинен буде відповідати за комп'ютерну безпеку на Олімпійських іграх 2020 у Токіо, зайняв свій пост тільки минулого місяця, після переобрання прем'єр-міністра Японії.

У жовтні 2018-го його також призначили міністром Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Коли головного кіберзахисника країни запитували про те, чи використовують японські атомні станції USB, Сакаруда відповів, що він й гадки не має, а відповісти на це питання зможуть "фахівці".

У 2016-му Gizmodo також розбиролася, як часто користується комп'ютером нинішній президент США Дональд Трамп. Попри відомий аккаунт мільярдера в Twitter і його протистояння з техногігантами Apple і Huawei, Трамп говорив, що дуже рідко користується email.

"Email - це щось нереальне. Мої друзі не можуть сказати "привіт" або "бувай" та пишуть повідомлення про те, що у них був секс з 15 заміжніми жінками", - говорив Дональд Трамп.

Показати ще новини
Радіо НВ
X