Легкі $500. Як американські рекламщики навчилися обманювати Facebook

25 січня 2019, 07:00

Ряд компаній пропонують користувачам Facebook гроші та ноутбуки за оренду їх акаунтів для розміщення там реклами, що заборонена у соцмережі.

Попри те, що в Facebook дуже багато реклами, правила користування соцмережі передбачають блокування деяких видів рекламних оголошень. Зокрема, заборонено платне просування онлайн-казино та різного роду азартних ігор.

Відео дня

Але, спритні PR-щики пропонують рекламувати заборонений контент з особистих сторінок користувачів Facebook, причому за непогану винагороду.

Як передає BuzzFeedNews, сайти на кшталт fbcash.net, fbdollars.com, fbrenters.com, rentusyourfbook.com і т.і. пропонують взяти в оренду вашу особисту Facebook-сторінку за $500 на місяць. Деякі контори навіть дарують безкоштовний ноутбук, на якому вже встановлено програмне забезпечення для керування акаунтом.

adsmagnet.com
Фото: adsmagnet.com

Орендують акаунти, які зареєстровані на Facebook більше року і активно оновлюються, оскільки cоцмережа може забанити ботів. Зацікавлені в легкому заробітку користувачі повинні заповнити спеціальну форму та встановити розширення у браузер, яке дозволяє дистанційно керувати акаунтом і постити з нього рекламу.

Повідомляється, що деякі сайти вимагають встановлювати TeamViewer - програму, яка дозволяє мати віддалений доступ до комп'ютера.

Експерт з безпеки Джон Аміррецвані розповів BuzzFeedNews, що тисячі людей підписалися на подібні схеми і вони є досить популярними в інтернеті.

Проте, Джон не радить надавати доступ до особистого акаунту будь-яким третім сторонам, оскільки це може призвести до крадіжки особистих даних, враховуючи доступ до онлайн-банкінгу, зв'язаних з Facebook акаунтів та файлів на комп'ютері.

У Facebook говорять, що знають про подібні схеми і вже два роки борються з орендою особистих акаунтів.

Rentusyourfbook.com
Фото: Rentusyourfbook.com

"Надання доступу до вашого Facebook-акаунту може не тільки скомпрометувати вашу інформацію, але і є порушенням наших правил користування, що може привести до блокування сторінки", - розповів BuzzFeedNews один з менеджерів по рекламі Facebook Роб Лежерн.

Представник Facebook також говорить, що навіть розширення у браузері Chrome можуть привести до отримання доступу до вашого комп'ютера, не кажучи вже про додаткове ПО для віддаленого доступу. Такі розширення можуть керувати сторінкою, коли браузер закритий, а комп'ютер увімкнений.

Правда, рекламні сервіси, які пропоную легкі гроші, убезпечили від крадіжки інформації українців, оскільки більшість з них доступні тільки для користувачів із США.

Представник сервісу реклами говорить, що стягує 5% від суми витраченої на рекламу або $15 в день за оренду одного зі своїх акаунтів. Хоча, у схожому оголошенні пропонують купити п'ять орендованих акаунтів за $3199.

Не радять лише рекламувати засоби для потенції, оскільки такі сторінки Facebook, найімовірніше, забанять.

Нагадаємо, влітку 2018-го представники Facebook переглянули заборону на розміщення реклами криптовалют і заявили, що будуть розміщувати деякі оголошення після заявок та премодерації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X