Лавочка закрита. Поліція звернула великий нелегальний ринок в тіньовому інтернеті

4 травня 2019, 18:03

Влада Німеччини та правоохоронні органи декількох країн закрили другий найбільший нелегальний ринок в даркнеті.

Після дворічного розслідування поліція Німеччини, ФБР, Європол, Управління по боротьбі з наркотиками США і кілька інших правоохоронних організацій закрили другий найбільший нелегальний ринок в даркнеті, пише Tech Spot.

Відео дня

Так званий Wall Street Market був майданчиком для торгівлі забороненими товарами в тіньовому інтернеті, враховуючи наркотики, підроблені документи та шкідливе програмне забезпечення.

Повідомляється, що поліція конфіскувала $615 тис. готівкою, кілька авто, комп'ютерів, носіїв даних, а також "криптовалюту Bitcoin і Monero в шестизначний кількості". Ще двох підозрюваних у торгівлі наркотиками на платформі затримали в США.

За даними Європолу, на Wall Street Market було зареєстровано понад 1,15 млн користувачів з яких близько 5,4 тис. були продавцями. Ймовірно, постачальники нелегального товару на платформу отримували комісію в розмірі від 2% до 6% від вартості покупки.

Tech Spot пише, що у сайту Wall Street Market були проблеми і до закриття: в квітні 2019-го керівники нелегального ринку провернули аферу та вкрали у своїх користувачів близько $11 млн.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X