Курс на 5G. Глава Xiaomi Лей Цзюнь розповів про плани компанії

29 березня 2019, 13:34

Керівник Xiaomi виступив на центральному телебаченні Китаю і розповів про плани з випуску недорогих гаджетів з підтримкою 5G.

Лей Цзюнь каже, що Xiaomi повинен стати першим китайським оператором мобільного зв`язку 5G, пише Gizmochina .

За його словами, загальні інвестиції в дослідження і розробки 5G в даний час дуже високі. Він також натякнув, що Xiaomi прагне стати постачальником мобільних телефонів 5G номер один.

Відео дня

"Ми повинні ретельно підготуватися і оновити лінійку продуктів якомога швидше. Ми тільки нещодавно освоїли технологію 5G, так що є складнощі, а ціна є досить високою", - зізнався Лей Цзюнь.

Оскільки це перший рік для 5G, Лей Цзюнь каже, що Xiaomi повинна бути помітна на ринку, будучи одним з перших мобільних операторів 5G в Китаї. Також він заявив, що компанія повинна залишатися готовою впоратися з попитом на телефон 5G в наступному році.

Компанія також "буде думати про те, як поліпшити співвідношення ціни і продуктивності", щоб дати більшій кількості людей можливості володіти телефонами 5G.

Xiaomi анонсувала свій перший телефон 5G, Mi Mix 3 5G, на MWC 2019 Барселоні минулого місяця. Телефон схожий на звичайний Mi Mix 3, який вже надійшов у продаж в багатьох аспектах, включаючи дизайн. Відмінною особливістю версії 5G є те, що вона працює на чіпсеті Snapdragon 855 з підтримкою 5G замість Snapdragon 845. Очікується, що телефон стане доступний в травні, але його глобальна доступність може бути прив`язана до швидкості, з якою оператори розгортають свої мережі 5G.

Лей Цзюнь також розповів, що Xiaomi в минулому році збільшила свої інвестиції в дослідження і розробки більш ніж на 80%. Крім того, він підтвердив, що у компанії є концепт гнучкого смартфона з подвійним складанням. Компанія вивчила кілька схем складання, але конструкція з подвійним складанням виявилася найбільш практичною для китайського гіганта.

Показати ще новини
Радіо НВ
X