Крим або Slack. Мессенджер блокує користувачів, які порушують заборони США

21 грудня 2018, 15:59

Корпоративний месенджер Slack почав блокувати користувачів, які відвідували країни і регіони, проти яких діють економічні санкції США.

Зокрема, скарги на блокування прийшли від користувачів, які побували в Ірані. Але в правилах месенджера згадується і Крим, повідомляє TechCrunch.

Користувачі повідомляють, що вони раптово втратили доступ до своїх облікових записів без попередження в зв'язку з агресивним здійсненням санкцій США щодо Ірану. У деяких випадках користувачі повідомляли про скасування доступу до безкоштовних груп Slack, в той час як доступ до платних акаунтів зберігається.

Відео дня

Адміністратори загальнодоступних облікових записів не були повідомлені про припинення дії облікових записів, які зачіпають членів їх групи. У число постраждалих користувачів входять аспірант Університету Британської Колумбії, дослідник, який вчиться в Технічному університеті Мюнхена, і інші користувачі, які їздили до Ірану в останні роки.

При цьому команда Slack розіслала постраждалим користувачам оповіщення, в якому посилається на економічні санкції США проти таких країн, як Куба, Іран, Північна Корея і Сирія, а також "української області Крим".

Користувачі вже почали повідомляти про блокування облікових записів через Крим.

"Slack дотримується правил США, що стосуються країн і регіонів, на які поширюється ембарго. Ми забороняємо використання Slack на Кубі, в Ірані, Північній Кореї, Сирії та в Криму. Наші системи могли виявити аккаунт або робочий простір з IP-адресою з вказаною країни під санкціями. Ми не володіємо інформацією про національність або етнічну приналежність наших користувачів", - йдеться в листі представників месенджера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X