Найкращі сервіси, які замінять Google і не збиратимуть інформацію про вас - друга частина

22 грудня 2018, 18:05

НВ знайшло заміну сервісам і додаткам від Google, які не збирають дані про вашу поведінку в Мережі, місцезнаходження та іншу приватну інформацію.

У попередньому матеріалі ми писали про безпечні браузер, пошту, месенджер, пошуковик, документи, менеджер паролів і хмарне сховище.

У цій збірці ми розглянемо відео, карти, пошук авіаквитків, пошук картинок, замітки, прогноз погоди і перекладач.

Відео дня

YouTube - Vimeo

Напевно найскладніша альтернатива в списку, оскільки рівноцінних аналогів YouTube - немає. Vimeo в свою чергу пропонує високу якість відео (вони першими серед місць для розміщення відеофайлів ввели HD і 4k), масу унікального контенту в тому числі кліпи популярних виконавців, короткометражні фільми та блоги. А головне в ньому немає реклами, яка з'являється перед роликом, в середині ролика, спливає посередині і дуже дратує.

Web, Android, iOS.

Google Map - Here WeGo

Безкоштовні карти з пошуком, навігацією, пробками і можливістю зберігати карти офлайн. В офлайн режимі на відміну від Google Map, можна прокладати маршрути громадського транспорту. Дуже зручно закордоном, коли немає доступу до інтернету і потрібно доїхати до потрібного місця.

Here WeGo використовує відкриті карти Open Street Map.

Web, Android, iOS.

Google Flights - Skyscanner

Skyscanner має набагато більший функціонал, ніж Google Flights. У ньому можна шукати квитки на літак без прив'язки до аеропорту і міста. Або вказати країну та дізнатися, коли летіти в неї найдешевше. Також Skyscanner складає маршрути з більш ніж двома локаціями.

Якщо дешевих квитків на потрібну дату немає, можна відстежувати їх за допомогою e-mail оповіщення.

Web, Android, iOS.

Пошук по картинках Google - TinEye

Сервіс, який знаходить оригінали фотографій в інтернеті. Щоб знайти фотографію потрібно вставити посилання на неї або завантажити на сайт фрагмент. Також в ньому є функція TinEye Alert, яка надсилає вам повідомлення, якщо хтось опублікував свою фотокартку.

Keep - Evernote

Процесор для роботи з нотатками. За допомогою Evernote можна синхронізувати записи на всіх пристроях. У них є нагадування, списки з можливістю відзначити виконані завдання, і колективне редагування.

Також в Evernote є просунутий пошук, який розпізнає текст навіть на фотографіях.

Web, Android, iOS.

Google Weather - Dark Sky

Погодний сервіс, який показує докладний прогноз на тиждень вперед. Також в сервісі Dark Sky є багато фільтрів, наприклад хмарності, точки роси, сили вітру та інші. Кожен день в ньому розписаний по годинах, а зміни погоди показані у вигляді графіків. Для тих хто любить порівнювати, як відрізнялася погода 50 років тому і зараз, є статитстика світових метеоспостережень.

Web, Android, iOS.

Перекладач Google - WordReference

Популярний в Америці, Західній Європі та Азії онлайн-перекладач заснований в 1999 році. У ньому є найпопулярніші мови: англійська, іспанська, італійська, французька, німецька, польська, португальська, румунська, чеська, російська, грецька, турецька, китайська, японська, корейська і арабська. Сильна його сторона - підв'язані тлумачні словники, словники синонімів і варіанти використання слова в контексті.

Web, Android, iOS.

На жаль хорошого словника з контекстним перекладом на українську мову я не знайшов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X