Кращі мобільні додатки від Google, про які ви не знали - частина перша

21 липня 2018, 18:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У IT-гіганта Google є мобільні додатки, які не популярні, але при цьому дуже зручні і заслуговують на те, щоб бути в вашому смартфоні. НВ зібрало кращі з них.

Ми знаємо Google за пошуковиком, YouTube, Мапами, Документами, Перекладачеві і безкоштовному хмарному диску. Але на цьому список не закінчується, а починаються додатки, які роблять роботу зі смартфоном ще зручніше і цікавіше.

Відео дня

PhotoScan Google

Додаток, який перетворює смартфон на сканер. За допомогою камери і спалаху PhotoScan Google знімає кілька фрагментів, наприклад, старої фотографії, а потім збирає її в одне зображення.

Віддалений робочий стіл Chrome

Мобільний додаток для отримання віддаленого доступу до комп'ютера. Для його роботи потрібно встановити надбудову на ПК та залогінитися з одного облікового запису Google на всіх пристроях, до яких потрібен віддалений доступ.

Snapseed

Мобільний додаток для редагування фотографій. У ньому дуже багато базових налаштувань, кисті, фільтри, точкові настройки, ретуш, розмиття, тіні, баланс білого, криві та історія змін, з можливістю редагування кожного інструменту на будь-якому етапі обробки. У моєму списку фоторедакторів він зараз під номером 1.

Keep

Додаток для написання заміток. Дуже зручно, коли пишеш замітки і з комп'ютера, залогіненого в Google та смартфона, все синхронізується без будь-яких обмежень і реклами. Заміткою можна ділитися з іншими користувачами Google, наприклад, для ведення спільного списку покупок.

У Keep можна створювати списки, додавати нагадування та фотографії. В цілому про ручку з папером можна забути.

Фотографії

Додаток для синхронізації фотографій і відео на всіх гаджетах. Найбільша його перевага полягає в тому, що пам'ять в хмарному сховищі не закінчується, за умови що ви увімкнете стискання фотографій.

Після синхронізації натисніть кнопку "звільнити місце" і програма видаліть зі смартфона фотографії, які вже є в "хмарі". Альбомами та окремими фотографіями можна ділитися з друзями і залишати під ними коментарі.

Google Trips

Планувальник, який збирає інформацію для подорожі, наприклад, якщо ви вже відзначили на Google мапі якусь пам'ятку, готель, або позначили в календарі дату вильоту, Trips організує цю інформацію в одному місці.

Також додаток збирає інформацію і відгуки, які залишають користувачі Google, побувавши в різних точках світу, а також порекомендує пам'ятки, кафе місця для шопінгу та відпочинку.

Визначившись з місцями, прокладаєте маршрут і вперед до пригод.

Експедиції

Освітній додаток для проведення групових екскурсій у віртуальній реальності. Для його використання потрібен смартфон, Cardboard або шолом віртуальної реальності.

Викладач або керівник групи завантажує екскурсію, а решта учасників повинні бути підключені з ним до однієї мережі Wifi. Далі всі занурюються у віртуальний світ і "переносяться" в одну з двохсот локацій на Землі або Космосі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X