Корпоративний месенджер Slack дозволив босам читати листування працівників без їхньої згоди

22 березня 2018, 14:00

Після оновлення застосунок дозволяє адміністраторам експортувати всі дані, включаючи приватні розмови, не повідомляючи авторів повідомлень.

Ця функціональність була раніше доступна, але вона використовувала повідомлення для користувачів, тому вони знали, що їх листування можуть прочитати, пише The Next Web.

Після оновлення користувачі не дізнаються про використання цієї функції. Нова послуга дозволить адміністраторам автоматично завантажувати всі дані з загальнодоступного робочого простору, а також приватних каналів та особистих чатів.

Відео дня

Новий функціонал доступний клієнтам програми Slack's Plus і Enterprise Grid. Однак, навіть якщо організація використовує безкоштовний або стандартний план, адміністратори можуть запросити доступ до інструменту експорту даних, надавши Slack вимогу відповідно до чинного законодавства.

Ви можете перевірити, чи є ваша команда в одному з цих планів, відвідавши сторінку https://YourTeamNameHere.slack.com/account/team і прокрутивши сторінку вниз.

Slack був запущений в тестовому режимі в серпні 2013 року, публічний реліз відбувся 12 лютого 2014. У перший день тестування зареєструвалися 8 тисяч компаній. Slack став найбільш швидкозростаючим бізнес-застосунком в історії.

В кінці 2016 року НВ повідомляло, що платформа для корпоративних комунікацій Slack додала в свій месенджер відеодзвінки. Таке нововведення дозволило перенадити ще більше користувачів у Skype і Gmail.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X