Не ведіться. Facebook забороняє рекламу зцілення від коронавірусу

26 лютого 2020, 10:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Facebook посилює свої правила щодо реклами, яка пов’язана зі спалахом коронавируса: тепер заборонені оголошення, в яких обіцяють вилікувати COVID-19.

Компанія також заявила, що повністю знищить неправдиві повідомлення про коронавіруси, якщо вони піддають людей ризику.

Facebook посилює свої правила в спробі скоротити кількість дезінформації і побоювань з приводу спалаху. Соціальна мережа тепер буде забороняти рекламу, в якій згадується, що рекламодавець обіцяє вилікувати або запобігти вірусу.

Відео дня

У своїй заяві представник компанії заявив: «Нещодавно ми впровадили політику, яка забороняє рекламу, що стосується коронавірусу і створює відчуття терміновості, наприклад, має на увазі обмежену поставку або гарантує лікування або профілактику. У нас також є політика для Marketplace, яка забороняє подібну поведінку».

Facebook, як і інші технічні платформи, в даний час бореться з панікою і відвертою дезінформацією про COVID-19, який діагностовано у більш ніж 79 000 чоловік у всьому світі і вбив понад 2600 осіб за останні кілька місяців.

Facebook використовує засоби перевірки фактів для перевірки сумнівних заяв і подальшого видалення їх зі стрічки новин, і в кінці січня оголосив, що робить додатковий крок по прямому видаленню неправдивої інформації про спалах хвороби.


poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X