Компанію Huawei зловили на підтасовуванні результатів тестів смартфонів

7 вересня 2018, 10:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Команда програми 3DMark для планшетів і телефонів виключила нові телефони Huawei зі свого списку кращих смартфонів після того, як AnandTech виявила, що виробник маніпулює результатами тестів.

З'ясувалося, що гаджети Huawei різко підвищують свою продуктивність під час запуску тестового додатка, пише TechCrunch.

"Після тестування пристроїв в нашій власній лабораторії та підтвердження того, що вони порушують наші правила, ми вирішили видалити P20, P20 Pro, Nova 3 і Honor Play з нашого рейтингу продуктивності", - йдеться в заяві компанії.

Відео дня

Випадок Huawei при цьому не зовсім однозначний. Телефонам в тестах дозволяється налаштовувати продуктивність, в залежності від робочого навантаження, що призводить до піків або падінь продуктивності для різних додатків, але їм не дозволяється використовувати піки продуктивності спеціально для еталонного додатку.

Huawei, як повідомляється, стверджував, що пік продуктивності під час запуску еталонного додатку, був "інтуїтивним стрибком", заснованим на роботі штучного інтелекту. Однак, коли була виконана негайна версія тесту, телефони не змогли розпізнати його і, як результат, відображали більш низькі показники. Іншими словами, телефони виявилися не настільки розумні.

Huawei не перша компанія, яка порушила ці правила та була спіймана. Samsung також зробив подібне в 2013 році, деякі китайські компанії також маніпулюють результатами тестів.

Таким чином, результати цих еталонних тестів насправді мають мало спільного з продуктивністю телефону. Хоча вони можуть вказувати на те, як телефон може працювати під час важкого навантаження, середні показники, як і раніше, найкраще виявляються за допомогою індивідуального тестування.

Президент з розвитку програмного забезпечення підрозділу Huawei Consumer Business Group доктор Ванг Ченглу побічно підтвердив факт маніпуляцій, сказавши, що "інші роблять те ж саме, щоб отримати високі бали".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X