Компанія Samsung оголосила про отримання рекордного прибутку

5 жовтня 2018, 16:37

Samsung Electronics опублікувала попередні дані, заявивши, що оборот компанії за третій квартал склав близько $57,5 ​​млрд, а операційний прибуток виріс до $15,5 млрд.

Це на 20% більше, ніж за третій квартал 2017 року і майже на 12% більше в порівнянні з першим кварталом цього року, пише The Verge.

У попередньому кварталі оборот і прибуток компанії становили $51,7 і $13,6 млрд. Таким чином, третій квартал 2018 став рекордним для Samsung.

Відео дня

Samsung не дає докладного опису продуктивності свого бізнесу і показники підрозділів. Компанія зробить це в рамках фінального звіту, який буде опублікований ближче до кінця жовтня 2018 року. Після публікації попередніх фінансових підсумків акції Samsung подорожчали на 1,34% в п'ятницю, 5 жовтня.

Проте, наголошується, що підрозділ по виробництву процесорів приносить Samsung майже 80 відсотків операційного прибутку. Прибутковість підрозділу пов'язана з ростом цін на мікросхеми DRAM. При цьому ціни на мікросхеми NAND зменшилися.

Додамо, що консалтингова компанія Interbrand склала рейтинг найбільш цінних брендів цього року. Перше місце зайняла компанія Apple з вартістю бренду в $214,4 млрд. На другому - компанія Google з $155,5 млрд. Третє місце займає Amazon з $176 млрд, потім йдуть Microsoft і Coca-Cola. Компанія Samsung посіла лише шосте місце з вартістю бренду в $59,9 млрд.

Раніше НВ повідомляло, що німецьким журналістам вдалося дізнатися основні специфікації смартфона Samsung Galaxy A9s, який повинні представити 11 жовтня. Samsung Galaxy A9s буде першим телефоном компанії та на ринку з 4 основними камерами. В якості основного встановлять датчик на 24 Мп зі світлосилою f/1.7 і системою оптичної стабілізації зображення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X