Компанія Samsung анонсувала перший в світі 5G-модем

16 серпня 2018, 09:36

Samsung ще на виставці CES 2018 показала прототип модему для мереж п'ятого покоління, а тепер відбувся його офіційний анонс.

Цей невеликий чіп, побудований на виробничому процесі 10 нм, забезпечує підключення до мобільних пристроїв на новому рівні з повною підтримкою мереж 5G і дотриманням стандартів випуску 3GPP 15 і повної частоти, пише GizmoChina.

Відео дня

Модем було названо Samsung Exynos 5100 і підтримує всі частоти 5G, але він також сумісний з усіма попередніми технологіями, такими як 2G GSM/CDMA, 3G WCDMA, TD-SCDMA, HSPA і 4G LTE.

Завдяки мережам 5G, новий модем може досягти швидкості низхідної лінії зв'язку до 2 Гбіт/с для частот до 6 ГГц і швидкості низхідної лінії зв'язку до 6 Гбіт/с для спектра mmWave. Такі швидкості роблять цей модем в 5 разів швидшим, ніж 4G. Крім того, в новому модемі Samsung Exynos 5100 поліпшено зв'язок 4G, тепер він може досягати швидкості завантаження до 6 Гбіт/с. Наразі це, безумовно, найбільш вражаючий модем для мобільних пристроїв, коли-небудь запущених.

Модем буде офіційно випущений на ринок з кінця цього року, тому ми маємо побачити перші пристрої, в яких буде Samsung Exynos 5100 в перші місяці 2019 року. Крім смартфонів, модем встановлюватимуть у безліч інших пристроїв, в тому числі - в автомобілі.

На жаль, за словами глави CEO Samsung Electronics Діджея Коха, Samsung Galaxy S10 не зможе похвалитися модемом Exynos 5100, оскільки це не буде смартфон 5G. Але, якщо вірити деяким чуткам, модем може дебютувати на таємничому складаному пристрої, який буде запущено у виробництво разом з серією S10 або декількома місяцями пізніше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X