Коли немає Photoshop, але є браузер. Чотири кращих безкоштовних онлайн-фоторедактора

18 березня 2018, 19:02

Скласти колаж, відретушувати знімок та зробити картинку для соцмереж. НВ зібрало кращі онлайн-сервіси для роботи з фотографіями.

Для того, щоб якісно відредагувати фотографію, не обов'язково встановлювати Photoshop або його аналог, можна скористатися онлайн-редакторами. Це безкоштовно, легально, й найголовніше швидко.

Відео дня

Pixlr Editor

Напевно, найбільш схожий на Photoshop фоторедактор й за інтерфейсом й за функціональністю. У ньому є шари, автоматичне виділення, інструменти для ретуші, фільтри маски та багато інших корисних функцій. Параметри кожного інструменту можна налаштовувати, а гарячі клавіші закріплені за тими ж функціями, що і у Photoshop.

Палітру з інструментами можна переміщати в робочому полі. Редактор відкриває зображення з розширеннями JPEG, PNG, GIF й навіть відкриває фотошопівські файли PSD, але не зберігає в них.

З недоліків можу відзначити тільки те, що Pixlr Editor працює на небезпечній платформі Flash.

Adobe Photoshop Express Editor

Безкоштовна онлайн-версія популярного Adobe Photoshop, але з урізанним функціоналом. У ньому є інструменти для корекції кольору, контрастності, насиченості, фокусу, розмиття та кілька фільтрів. Дефекти на фотографії можна прибрати інструментом "штамп".

Мені, звиклому працювати в десктопній версії Photoshop, веб-версії замало, не вистачає шарів, масок та банального виділення, але якщо вам потрібно швидко та безкоштовно відредагувати фотографію для інтернету Photoshop Express Editor вам підійде.

Також хочеться відзначити відмінний дизайн та швидкодію сервісу.

Веб-версія Photoshop працює на Flash і тільки з форматом JPEG розміром до 16 мегабайтів.

FotoFlexer

Потужний онлайн-редактор з великою кількістю інструментів та функцій. Інструменти розбиті за категоріями, наприклад, стандартні інструменти, шари, дизайн, поліпшення.

Фотографії можна завантажувати з ком'ютера та за посиланням з мережі. FotoFlexer підтримує шари, в ньому є інструмент для введення тексту та створення колажів.

Для себе я відзначив вінтажні, навіть злегка наївні, фільтри, які не знайдеш у мобільних додатках або програмах для ПК. Як і попередні сервіси FotoFlexer працює на Flash.

piZap

Ця програма налаштована не тільки на редагування фотографій, а й на створення колажів та кліп-арту. На відміну від попередніх сервісів, piZap працює на HTML5, це означає що він безпечніший і що для роботи з ним не потрібно оновлювати Flash.

У редакторі є стандартний набір функцій, таких як кроп, корекція кольорів та фільтри. Перед початком роботи piZap пропонує вибрати один із шаблонів для різних соцмереж. Це зручно, якщо ви хочете відредагувати фотографію для шапки YouTube або Facebook, і не знаєте, якого вона розміру повинна бути.

У сервісу piZap лаконічний дизайн та зручний інтерфейс. Готові фотографії можна зберегти в популярних хмарних сервісах або опублікувати у соцмережах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X