Китайська IT-компания Tencent обійшла за вартістю Facebook

22 листопада 2017, 10:27
Китайська компанія Tencent стала першою азійською компанією із капіталізацією понад $500 мільярдів. Це більше, ніж вартість Facebook

Наприкінці торгів на біржі 21 листопада вартість Tencent становила 523 мільярди доларів США, а Facebook - лише 519 мільярдів, повідомляє DW.

Напередодні, 20 листопада, Tencent стала першою азійською компанією з ринковою капіталізацією у понад півтрильйона доларів. Загалом за 2017 рік акції Tencent подорожчали вдвічі. Таким чином, китайська компанія потрапила до п'ятірки айдорожчих компаній світу. Перед веде найдорожча нині в світі компанія - Apple, капіталізація якої становить 873 мільярди.

Відео дня

Найвідоміший продукт Tencent - це месенджер WeChat, який дозволяє майже мільярду своїх користувачів користуватися всіма звичними функціями соцмереж, як-то чати, публікація фотографій або ігри, а також надає змогу оплачувати велику кількість послуг за допомогою QR-кодів і просто передавати одне одному гроші.

Своїм злетом Tencent завдячує значною мірою тому, що влада блокує в Китаї доступ до найпопулярніших світових соцмереж, як-от Twitter та Facebook.

Ще одним чинником успіху Tencent стала онлайн-гра Honour of Kings, завдяки якій прибутки компанії від мобільних ігор у третьому кварталі поточного року зросли на 84 відсотки.

Влітку 2017 року НВ повідомляло, що китайський інтернет-гігант Tencent запустив власну платіжну систему WeChat Pay в країнах Європи, щоб розширити конкуренцію з Alipay, що належить групі Alibaba.

Показати ще новини
Радіо НВ
X