Китайська битва. Coolpad звинувачує Xiaomi в порушенні патентів

14 травня 2018, 14:09

Виробник смартфонів Coolpad подав до суду на Xiaomi за порушення трьох патентів, які пов'язані з призначеним для користувача інтерфейсом.

Компанія Coolpad попросила суд Шеньчженя припинити продаж п'яти смартфонів Xiaomi, пише Gadgets Now.

Coolpad в особі свого дочірнього підприємства Yulong Computer Telecommunication Scientific подала в суд відразу на три компанії, які є частиною Xiaomi: Xiaomi Telecom Technology, Xiaomi Technology і Xiaomi Factory.

Відео дня

Виробник просить суд заборонити продаж Xiaomi Mi Mix, Redmi Note 4X, Mi 6, Mi Max 2, Mi Note 3, Redmi Note 5, Redmi 5 Plus і Mi 5X. У свою чергу Xiaomi вимагає визнати патенти Coolpad недійсними. При цьому, судячи з усього, навіть позитивне для Coolpad рішення суду не вплине на продажі цих смартфонів за межами Китаю.

Один з патентів, про який йдеться, відноситься до програмного забезпечення і називається "Спосіб впровадження системи інтерфейсу запису викликів багаторежимного мобільного терміналу зв'язку" Компанія Coolpad зажадала, щоб Xiaomi компенсувала її втрати через передбачуване порушення патенту, хоча відмовилася назвати суму збитку.

Проти Xiaomi подали в суд через кілька днів після того, як компанія офіційно оголосила про плани вийти на біржу. Головний по патентах в Coolpad Ненсі Чжан (Nancy Zhang) заперечує, що позов приурочений до майбутнього IPO.

Цікаво, що раніше генеральний директор Coolpad Цзян Чао заявив, що у компанії більше 10 000 патентів, які порушують багато брендів смартфонів і що юристи бренду мають намір в майбутньому залучити до відповідальності більше компаній.

Показати ще новини
Радіо НВ
X