Кіна не буде. У Голландії закрили сервер, який використовувало більшість українських піратських ресурсів

22 жовтня 2019, 15:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антипіратські групи BREIN, MPA і ACE об'єдналися, щоб знищити Moonwalk, систему, яка нібито надавала серверні послуги для безлічі піратських потокових сайтів в Україні і РФ.

База даних Moonwalk містила, за даними правовласників, 26 000 фільмів і більше 10 000 телешоу.

Moonwalk зараховують до найбільших у світі мереж контент-делівері (CDN). Правовласники виявили 15 таких сервісів, один з яких містить приблизно 300 000 одиниць контенту. Moonwalk, як повідомляється, почав працювати в 2013 році. У той час система показала 33 490 фільмів і телепередач.

Відео дня

Шеф BREIN Тім Куїк повідомив, що судові пристави, що діють від його імені, передали судові накази п’яти стороннім хостинг-провайдерам, вимагаючи від них відключити потокові сервери і зберегти докази щодо Moonwalk.

Три судові рішення були адресовані голландським компаніям і два «нібито іноземним компаніям», чиї сервери знаходяться в Нідерландах. BREIN описує Moonwalk як «балансувальник відео навантаження», який забезпечує як серверну частину, так і величезні обсяги піратського контенту приблизно для 80% відомих російських потокових сайтів, а також для деяких сайтів з України.

«Боротьба з піратством носить глобальний характер, і ми переслідуємо операторів цих послуг і їх хостингову інфраструктуру, а також інших посередників, що підтримують ці нелегальні послуги», — говорить глава BREIN Тім Куйк.

Що буде далі з сервісом, неясно, але веб-сайт, пов’язаний з Moonwalk, в даний час заявляє, що зараз сервіс не тільки не працює, але і «закритий назавжди».

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X