Йдемо. Понад чверть американців запевняють, що відмовилися від додатку Facebook

6 вересня 2018, 10:24

Понад чверть користувачів Facebook із США кажуть, що вони видалили додаток соцмережі зі своїх телефонів за останній рік.

Це відбувається як свого роду реакція на проблеми соцмережі із забезпеченням конфіденційності користувачів, пише Recode.

Крім того, згідно з опитуванням, проведеним дослідницьким центром Pew, 42% американців кажуть, що вони зробили перерву у використанні Facebook протягом декількох тижнів або більше. Ще 54% відсотка запевняють, що вони коректували настройки конфіденційності протягом минулого року.

Відео дня

Молодші користувачі Facebook частіше згадують, що вони видалили додаток: близько 44% опитаних у віці від 18 до 29 років кажуть, що вони видалили додаток Facebook за останній рік, проти 12% користувачів у віці 65 років і старше.

Цікаво, що, судячи з усього, це не суттєво вплинуло на розмір аудиторії Facebook. Щоденна активна призначена для користувача база Facebook в США та Канаді залишається приблизно на рівні 185 млн користувачів протягом чотирьох кварталів поспіль. Можливо, користувачі видаляють додаток, а потім встановлюють його заново. Також можливий варіант, що люди почали користуватися Facebook через веб-версію, відмовившись тільки від програми, а не від самої соцмережі.

З квітня по червень 2018-го, кількість щоденних активних користувачів Facebook зросла у США та Канаді всього лише на 1% порівняно з минулим роком. А саме ці регіони приносили для соцмережі основний прибуток від реклами.

При цьому виручка Facebook у другому кварталі 2018 року підскочила на 42% і досягла $13,2 млрд. Аналітики в середньому оцінювали виручку Facebook майже в $13,4 млрд. Останній раз виручка компанії виявлялася гірша прогнозу в першому кварталі 2015 року.

Нагадаємо, що раніше навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створене професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, були зібрані персональні дані 50 млн користувачів. Порушуючи правила Facebook, дані були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованої мільярдером Робертом Мерсером.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X