Як українському програмісту отримати зарплатню $100 тисяч на рік

30 листопада 2017, 20:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
12 українців перемогли в офлайн-турнірі для талановитих IT-спеціалістів і відразу ж отримали пропозиції працювати на закордонні компанії з річним окладом $100 тисяч

Американська компанія Crossover, яка займається пошуком IT-талантів у цілому світі, провела в Україні офлайн-турнір для вітчизняних розробників. За підсумками п’ятигодинного змагання серед 70 учасників визначилось 12 переможців. Які відразу ж отримали пропозиції роботи на позиції Chief Architect із зарплатнею $100 тис. на рік. Ще шістьох наших співвітчизників запросили на посади Software Architect з річним окладом $60 тис. Про це повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

Переможці мають більш ніж семирічний досвід роботи з технологіями Java, .Net, Ruby on Rails. Більшість з них раніше працювали у великих українських IT-компаніях, таких як Ciklum, Luxoft, Global Logic, EPAM. Після отримання пропозиції щодо роботи від Crossover наші співвітчизники найближчим часом зможуть приєднатися до однієї з провідних американських компаній. Серед яких Aurea, Redknee, Trilogy та інші. "Я дуже задоволений результатами турніру, але повинен сказати, що вони не стали для нас несподіванкою. Адже ваша країна має величезний потенціал", – прокоментував підсумки українського відбору Сінан Ата, регіональний менеджер Crossover.

Змагання за принципом відкритого конкурсу пройшло 17 листопада в Києві. Кандидатам потрібно було виконати низку тестових завдань, таких як Technical Test, Architect Test, Code Review Test. На це їм відводилося п’ять годин. За кількістю набраних балів фіналістів визначила автоматична програма. Такий підхід дозволив оцінити рівень компетентності фахівців протягом одного дня.

Амбасадор компанії Crossover в Україні Юлія Черкесова розповіла НВ, що 70 учасників – це дуже хороша цифра. "В Україні в межах Crossover таке було хіба що у Львові під час першого турніру", – зазначила вона.

Останнім часом подібні турніри проходили в Бразилії (Сан-Пулу, Ріо-де-Жанейро, Порту-Алегрі), Польщі, Португалії (Лісабон). Київське змагання продемонструвало результат, близький до бразильського. В цій південноамериканській країні в середньому приймало участь 80-130 програмістів. Пройти тестування пробують айтішники з таких країн як Канада, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Румунія, Україна, РФ, Пакистан, Туреччина, Єгипет, Бразилія, Індія, ОАЕ тощо.

Високий інтерес до конкурсу від Crossover з боку вітчизняних IT-спеціалістів Юлія Черкесова пояснила так. В Україні фахівець, який займає посаду Senior/Team Lead у великій компанії, отримує до $5 тис./міс. "У більшості випадків – менше", – підкреслила вона, зазначивши, що потрібно також враховувати 5%-й податок.

На заробітну плату розміром в $5 тис./міс. в таких компаніях претендують люди, що займають посади Delivery Manager, Project Manager. Хоча таку оплату праці можуть отримувати Senior / Team Lead-фахівці і в невеликих продуктових або аутсорсингових компаніях. Очевидно, що це менше, ніж $8 тис./міс., які пропонує Crossover, підкреслила Черкесова.

У Нідерландах фахівцеві з понад 10-річним досвідом роботи на .Net, підібраному Crossover, пропонують $60-80 тисяч на рік. При цьому роботодавець сам оплачує податки й оренду житла. Такий же оклад чекає його і в Microsoft. За словами Черкесової, річна зарплатня $60-100 тис., яку пропонує Crossover, однакова для фахівців у всьому світі.

Не дивно, що закордонні "мисливці за IT-головами" доволі актино полюють за українськими талантами. Вітчизняні розробники надають послуги багатьом компаніям із престижного списку Global Fortune 500. Серед яких можна виділити Citi, L’Oreal, Versace, Formpipe, Mastercard, Viaplay, SAS, ПУМБ, IGT, TUI Group, Sephora, Pony Express, Lacoste, Crocs.

За даними IT комітету Європейської Бізнес Асоціації, високу кваліфікацію та рівень освіти вітчизняних фахівців підтверджують їхні позиції в різноманітних світових рейтингах:

  • Digital gig work (фріланс з розробки програмного забезпечення та ІТ-рішень) – 7 місце;
  • Найкращі розробники (Hacker Rank) – 11 місце;
  • The Good Country Index (наука і технології) – 14 місце;
  • A. T. Kearney Global Services Location Index – 24 місце;
  • Bloomberg Innovation Index – 42 місце.

На сьогодні ІТ компанії в України працюють над створенням проектів переважно для таких індустрій як цифрові медіа, телекомунікації, фінанси, технології для медицини, автопромисловості та авіації, нерухомості, проектів e-commerce та інших.

У вітчизняній економіці також дуже високих попит на IT-фахівців. За даними міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, найбільшим попитом у січні-жовтні 2017 року користувалися програмісти та розробники. Саме ці вакансії посіли перше місце серед найпотрібніших IT-фахівців незалежно від галузі. Також висока потреба у web-інженерах і web-майстрах.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X