Як Тузик грілку. Huawei і Xiaomi озвучили мету з випуску смартфонів

19 грудня 2018, 17:38

Китайські виробники Huawei і Xiaomi оцінили, що їх поставки смартфонів до 2019 року зростуть більш ніж на 20% в річному численні.

Це дозволить тайванським постачальникам чіпів, включаючи MediaTek, збільшити обсяги відвантаження компонентів, повідомляє тайваньський ресурс Digitimes.

Незважаючи на слабкий попит на ринку смартфонів в Китаї і неясні світові перспективи, нещодавно компанія Huawei спрогнозувала, що щорічні поставки смартфонів на 2019 рік досягнуть не менше 200 мільйонів одиниць, що на 25% більше, ніж в 2018 році. Це повязано з хорошими продажами гаджетів компанії в сегментах смартфонів середнього і бюджетного рівня на ринках, що розвиваються.

Відео дня

Президент мобільного підрозділу Huawei Хі Генг заявив, що продажі смартфонів компанії в цьому році перевищать 200 млн одиниць вже до 25 грудня. Також він підкреслив, що в наступному році компанія може відвантажити від 230 до 250 млн смартфонів. Він додав, що все залежить від ринкових умов, стабільних поставок і постачальників.

У свою чергу, володіючи повною екосистемою, Xiaomi завоювала міцну позицію на ринку Індії, а також скоротила частки ринку конкурентів в Китаї. Компанія поставила перед собою високу мету - 150 мільйонів одиниць на 2019 рік.

Очікується, що завдяки обнадійливим прогнозам зростання поставок, встановленим Huawei і Xiaomi, їх партнери по ланцюжку поставок на Тайвані повідомлять про більш високоме зростанні виручки, ніж в середньому по галузі в 2019 році.

При цьому джерела повідомили, що китайські виробники смартфонів Oppo і Vivo навряд чи можуть очікувати значного зростання своїх продажів в 2019 році, в основному через їх відносно слабку динаміку в розвитку міжнародного ринку і уповільнення внутрішнього попиту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X