Ізраїльська компанія змогла зламати iPhone X - ЗМІ

27 лютого 2018, 14:23

Компанія Cellebrite, яка допомогла уряду США проникнути в iPhone 5c стрільця із Сан-Бернардіно, стверджує, що може зламати будь-який iPhone під управлінням iOS 11.

Спосіб злому, ймовірно, застосовується навіть до новітніх флагманських iPhone, пише 9to5mac.com з посиланням на анонімні джерела.

Джерела повідомили, що Cellebrite виявила спосіб обійти заходи безпеки iOS 11 в останні місяці. Це може бути великою проблемою для багатьох клієнтів Apple, таких як державні установи та приватні підприємства.

Відео дня

Ізраїльська фірма не зробила офіційного оголошення з цього питання, однак її представники зазначають, що вона може забезпечити розширене розблокування та вилучення інформації з "пристроїв Apple iOS і операційних систем, включаючи iPhone, iPad, iPad mini, iPad Pro і iPod touch, що працюють під управлінням ОС починаючи з iOS 5 і закінчуючи iOS 11".

За словами одного з джерел в правоохоронних органах, експерти Cellebrite сказали, що можуть зламати iPhone 8. Якщо компанія здатна обійти захист iPhone 8, то напевно може зламати та iPhone X, оскільки їх механізми безпеки майже однакові.

Однак неясно, яка версія iOS 11 схильна до злому. Можливо, виявлена ​​уразливість була виправлена ​​Apple в останніх оновленнях. Apple згадує експлойти, виявлені в попередніх версіях iOS тільки після того, як проблеми будуть вирішені, і виправлення встановлені в нових версіях програмного забезпечення Apple. Остання версія iOS 11.2.6 була випущена минулого тижня, а Cellebrite, очевидно, користувалася грудневими версіями iOS 11.

Можливість злому вимагає як фізичного доступу до пристрою, так і виплати Cellebrite приблизно 1,5 тисячі доларів за роботу, тому проблема, звичайно, не стосується всіх власників iPhone.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X