Ще один Залізний купол. Ізраїль планує оновити стандарти кібербезпеки

3 травня 2022, 13:48
В Ізраїлі оновлять стандарти кібербезпеки через часті спроби злому (Фото:AndrewLozovyi/depositphotos)

В Ізраїлі оновлять стандарти кібербезпеки через часті спроби злому (Фото:AndrewLozovyi/depositphotos)

Ізраїль стурбований кількістю спроб злому урядових сайтів і планує створити нову систему кібербезпеки.

У зв'язку зі зростанням кількості спроб хакерських атак уряд Ізраїлю в понеділок доручив комунікаційним компаніям активізувати свої зусилля у сфері кібербезпеки.

Міністерство зв'язку та Національне кіберуправління Ізраїлю заявили про запровадження нових правил із дотриманням обов'язкових та уніфікованих стандартів.

Відео дня

Відповідно до них компанії повинні розробити плани захисту комунікаційних мереж, використовуючи комбінацію механізмів моніторингу та контролю, щоб можна було отримати актуальну картину кіберзахисту при забезпеченні конфіденційності.

«Ми намагаємося встановити правильний стандарт для комунікаційних компаній, щоб захистити Ізраїль та створити свого роду „Залізний купол“ від спроб злому. Щороку ми страждаємо від тисяч кібератак», - заявив міністр зв'язку Йоаз Хендель.

Чиновник сказав, що ризики зростають з кожним днем.

"Зв'язок є привабливою мішенню для кібератак з боку ворожих елементів", - сказав Хендель агентству Reuters, маючи на увазі потенційні збитки або відключення послуг і витік інформації, що зберігається.

За даними фірми з кібербезпеки Check Point, у перші три місяці 2022 року кількість атак на ізраїльські компанії в середньому за тиждень зросла на 137%, тобто майже до 1500 на тиждень.

Габі Портной, новий голова управління кібербезпеки Ізраїлю, заявив, що лише за останній місяць в Ізраїлі спостерігалося різке зростання кількості атак на веб-сайти. У багатьох із них він звинувачує іранських хакерів.

Минулого місяця, зазначив він, спостерігалося багато атак типу відмова в обслуговуванні, спрямованих на урядові сайти. Зрештою, їх наслідки вдалося подолати.

Портной заявив, що ізраїльські телекомунікаційні компанії мають дуже хорошу кібербезпеку, але немає межі досконалості, і нові правила допоможуть її покращити.

Нагадаємо, днями кілька сайтів держустанов Молдови зазнали атак проросійських хакерів.

Як повідомляє Служба інформації та безпеки Молдови, йдеться про DDoS-атаки, наслідки яких уже ліквідовуються.

Тим часом, активна група північнокорейських хакерів намагається кинути виклик найзакритішому цифровому режиму у світі, допомагаючи співгромадянам зламувати смартфони, щоб ті могли читати іноземні медіа та встановлювати заборонені програми.

Показати ще новини
Радіо NV
X